Hakkımızda
Operasyonel kiralamanın avantaj ve kolaylıklarını tüm şirket ve şahıslara sunan Neta Filo, Türkiye’nin yerli sermayeli kiralama markası olan Neta'nın şirket ve şahıslara yönelik aylık ve yıllık araç kiralama markasıdır.

Türkiye’de bir ilk olan bu yenilikçi sistem ile artık bireyler de tıpkı şirketler gibi büyük bütçeler ayırıp araç satın almak yerine; her marka ve model araca, 6 aydan 36 aya kadar, 0 ya da düşük kilometreli kendilerine en uygun kiralama seçeneği ile ulaşabiliyor. Üstelik sigorta, lastik, periyodik bakım, hasar yönetimi, yedek araç, 7/24 yol yardım ve MTV gibi operasyonel ve finansal tüm yükleri de Neta Filo sizin yerinize üstleniyor.Şirket merkezimiz Antalya'da olup tüm Türkiye'ye hizmet sağlamaktayız.

 
Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak. Otomotiv sektöründe ilerleyerek yeni iş imkanları ve istihdam sağlamak. Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek Amacımız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.
Peki Neta Filo Sizlere Ne Sunar?
Neta Filo, üstün kalite standartları, güçlü finansal yapısı, sektör deneyimi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan yaygın hizmet ağıyla fark yaratır.

 

7/24 Yol Yardım
Yedek Araç
Periyodik Bakım
Lastik Yönetimi
Gps Hizmeti
HGS Yönetimi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)
Sigorta Hizmetleri

 

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates